Sklep internetowy:

rolety rzymskie

Regulamin

REGULAMIN SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ FIRMY L-INVEST nazwa witryny internetowej : www.e-rzymskie.com
1. Postanowienia ogólne
a) Regulamin określa warunki i zasady sprzedaży wyrobów, przez Firmę L-INVEST Bartosz Lewandowski z siedzibą w Białotarsku 44, 09-500 Gostynin o Numerze NIP: 971-062-10-93, za pośrednictwem Internetu- poprzez witrynę znajdującą się pod adresem URL: www.e-rzymskie.com
b) Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Klientem, a sprzedającym, zwanym dalej L-INVEST
c) Kupującym może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, posiadająca konto poczty elektronicznej oraz posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
d) Każda osoba składająca zamówienie (zwana dalej Klientem) w sklepie internetowym www.e-rzymskie.com jest zobowiązana zapoznać się z regulaminem. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Klienta z zawartych w nim zasad.
e) Podczas dokonywania zakupów w sklepie internetowym Klient potwierdza fakt zapoznania się z niniejszym regulaminem i potwierdza, że akceptuje go w obowiązującej formie.

2. Dane Klienta
a) Podanie danych osobowych w formularzu rejestracyjnym niezbędne jest do przeprowadzenia transakcji zakupu. W interesie Klienta leży podanie prawidłowych danych umożliwiających kontakt i dostarczenie zamówionego towaru – L-INVEST nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z błędnego podania danych.
b) L-INVEST zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia, w wypadku gdy dane podane przez Klienta podczas rejestracji, będą niezupełne (brak imienia, nazwiska, adresu, nr telefonu bądź adresu mailowego),lub gdy dane podane przez Klienta są błędne lub nieprawdziwe.

3. Polityka ochrony prywatności
a) Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich brak uniemożliwia dokonanie zakupów. Dokonując zakupu Klient wyraża zgodę na wykorzystywanie danych osobowych Klienta w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez sprzedawcę zamówienia (tj. dla dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń).

4. Przedmiot działalności
a) Przedmiotem działalności sklepu internetowego www.e-rzymskie.com jest sprzedaż mechanizmów oraz akcesoriów do rolet rzymskich za pośrednictwem Internetu.
b) L-INVEST prezentuje cyfrowe zdjęcia oferowanych produktów.  Zdjęcia prezentowanych produktów są autorstwa L-INVEST i mają charakter poglądowy. Barwa oraz kontrast zdjęć może odbiegać od stanu faktycznego w rezultacie istniejących ograniczeń technicznych za co L-INVEST nie ponosi odpowiedzialności.

5. Składanie zamówienia
Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę poprzez formularz zamówienie umieszczony na stronie sklepu, ewentualnie poprzez e-mail: biuro@e-rzymskie.com
b) Wszystkie nasze produkty są wykonywane na miarę zgodnie z zamówieniem Klienta.
Klient decydując się na zakup winien wiedzieć, że wszystkie nasze produkty są niestandardowe oraz, że są wykonywane pod aktualne zamówienie. W związku z powyższym nie posiadamy magazynu produktów. Możliwość dokonywania zmian w zamówieniu jest bardzo ograniczone a wszelkie zmiany należy zgłaszać w ciągu 24h od chwili złożenia zamówienia. W przypadku zamiaru dokonania zmiany prosimy o jak najszybszy kontakt na e-mail: biuro@e-rzymskie.com

SPOSÓB SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

a) Dodanie produktu do „koszyka”, oraz naciśnięcie przycisku wyślij zamówienie oznacza złożenie zamówienia (oferty kupna).

6. Płatność
Klient może wybrać następuące formy płatności:
a) Za pobraniem – płatność przy odbiorze przesyłki,
b) Przelewem na konto firmy L-INVEST z siedzibą w Białotarsku 44, 09-500 Gostynin
mBank : 31 1140 2004 0000 3102 7571 2168
(ważne aby w tytule przelewu umieścić informację, nr zamówienia, imię i nazwisko dokonującego zakup).
c) Płatności internetowe DOTPAY

7.  Ceny
a) Wszystkie ceny podane na stronach Sklepu Internetowego są podawane w polskich złotych (PLN) i są cenami brutto.
b) Podane ceny wyrobów nie zawierają kosztu dostawy.

8.  Wysyłka
Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł brutto wysyłane są firmą kurierską na koszt L-INVEST

W przypadku zamówienia o wartości poniżej 1000 zł brutto koszt wysyłki pokrywa Klient.

9. Dostawa
a) Dostawy realizowane są na obszarze Polski za pośrednictwem firmy kurierskich : DPD oraz POCZTY POLSKIEJ.

b) Doręczenia kurierskie realizowane są w godzinach 10:00 – 17:00.
Szczegóły doręczenia tj. nr listu przewozowego mogą  zostać przekazane kupijącemu na jego prośbę za pośrednictwem emaila w momencie przekazania paczki do wysyłki.
c) Koszt dostawy nie jest zawarty w cenie produktu. W zależności od wybranej opcji koszt wysyłki będzie dodawany do kwoty zamówienia.

10. Czas realizacji zamówienia:
a)Termin realizacji złożonych zamówień realizowany jest do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. W przypadku, gdy okaże się, że realizacja nie jest możliwa w ustanowionym terminie, klient zostanie niezwłocznie o tym fakcie poinformowany
b) Jeżeli do 3 dni od daty złożenia zamówienia na konto bankowe sklepu nie wpłynie należna kwota, zlecenia zostanie anulowane.
c) Pracownik L-INVEST poinformuje o zmianach dokonanych w zamówieniu. Informacje te zostaną wysyłane na podany przez Klienta adres e-mail lub numer telefonu.

11. Wady, zwroty

a) L-INVEST zastrzega sobie prawo do rozbieżności pomiędzy wymiarem podanym przez klienta a faktycznym wymiarem produktu wykonywanego na miarę, nie większą jednak niż 2% danego wymiaru.
b) L-INVEST nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miał wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie umowy.
c) L-INVEST nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędnego wykorzystywania oferowanych produktów.
d) Wady fizyczne (uszkodzenia) powinny być zgłaszane bezzwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni od daty otrzymania wysyłki.
e) Nieznaczne różnice kolorystyczne między prezentacją internetową a wyglądem oryginału, jakie mogą wystąpić, wynikają z powodów technicznych i nie mogą być przedmiotem reklamacji. L-INVEST dołoży starań, aby cyfrowe fotografie prezentowanych produktów były najwyższej jakości.
f) Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu będzie uwzględniane tylko na podstawie zgłoszenia dokonanego u pracownika firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki.


12. Zakończenie
a) W sprawach nieregulowanych przez niniejszy Regulamin stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.